Monday, April 23, 2012

Eksamite ajal päike ja nädalavahetusel äike

Laupäev 21.04


Lõpuks sai vaheeksamite nädal läbi ja ootasin nädalavahetust, sest plaanis oli külastada Busanit – suuruselt teist Korea linna. Ja loomulikult laupäeva hommikul avastasin, et vihma kallab nagu ämbrist ja lisaks veel kurguvalu ka. Loomulikult nädala sees oli 28 kraadi ja piiskagi vihma, nii kui nädalavahetus algas kohe vihmasadu. Nii, et kahjuks Busan jäi seekord ära. Laupäeva veetsin kesklinnas poode otsides, mis müüksid suveriideid. Normaalseid suveriideid ma ikkagi ei leidnud, sest korea meeste seas ei ole moes kanda lühikesi pükse ja sandaale. Ja üldse pelgavad nad siin päikest nagu vampiirid – käiakse isegi vihmavarjudega, et mitte päevituda. Neil siiani keskaegne arusaam, et see kes päevitanud nahaga see on põllu peal rabav maakas.

Korea set 9 003Korea set 9 005Korea set 9 006Korea set 9 008

 

Pühapäev 22.04

Pühapäeval oli ilm juba jälle normaalne, kuid Busanis tahaks veeta vähemalt 2 päeva ning seltskonnaga, nii et tuleb leida mõni muu aeg.
Igal juhul käisin hoopis Donghwasas, mis on umbes tund aeg Daegust ning saab sinna hästi mugaval ekspressbussiga, mis peatub ülikooli lähedal. Seal asub üks Korea suurimatest Buddha kujudest ja üsna suur Buddha templite kompleks. Kuna mu enda kaamera sai poole külastuse peal tühjaks, siis panen praegu Buddha kujust netist võetud pildid, hiljem lisan ka juurde sõbra kaameraga tehtud pildid.

No comments:

Post a Comment