Monday, April 23, 2012

Eksamite ajal päike ja nädalavahetusel äike

Laupäev 21.04


Lõpuks sai vaheeksamite nädal läbi ja ootasin nädalavahetust, sest plaanis oli külastada Busanit – suuruselt teist Korea linna. Kuid ilmataat arvas seekord teisiti - laupäeva hommikul avastasin, et vihma kallab nagu ämbrist. Nädala sees oli 28 kraadi ja piiskagi vihma, nii kui nädalavahetus algas kohe vihmasadu. Nii, et kahjuks Busan jäi seekord ära. Laupäeva veetsin kesklinnas poode otsides, mis müüksid suveriideid. Normaalseid suveriideid ma ei leidnudki, sest korea meeste seas ei ole moes kanda lühikesi pükse ja sandaale. Tundub, et päiksest nad hoiduvad nagu vampiirid – käiakse  vihmavarjudega, et mitte päevituda. See tuleneb arusaamast, et päevitunud nahaga inimesed on põllu peal rabavad maakad.

Korea set 9 003Korea set 9 005Korea set 9 006Korea set 9 008

Pühapäev 22.04

Pühapäeval oli ilm juba jälle normaalne, kuid Busanis tahaks veeta vähemalt 2 päeva ning seltskonnaga, nii et tuleb leida mõni muu aeg.
Käisin hoopis Donghwasas, mis on umbes tund aeg Daegust ning saab sinna mugavalt ekspressbussiga, mis peatub ülikooli lähedal. Seal asub üks Korea suurimatest Buddha kujudest ja üsna suur Buddha templite kompleks. Kuna mu enda kaamera sai poole külastuse peal tühjaks, siis panen praegu Buddha kujust netist leitud pildid, hiljem lisan juurde teiste kaameratega tehtud pildid.

No comments:

Post a Comment